Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Start Gniezno ze sponsorem tytularnym na sezon 2019

Początek listopada to czas intensywnych rozmów nie tylko z zawodnikami, ale i sponsorami. Gnieźnieńscy działacze dopięli formalności związane z podpisaniem umowy ze sponsorem tytularnym drużyny startującej w Nice 1. Lidze Żużlowej.

W przyszłorocznym sezonie, podobnie jak i w tym, ekipa z pierwszej stolicy Polski będzie rywalizować o ligowe punkty pod szyldem Car Gwarant Start Gniezno. Przedłużenie umowy świadczy o tym, że obie strony były zadowolone z nawiązanej współpracy. Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Car Gwarant chwalili się na Facebooku korzyściami, jakie przynosi im mecenat nad czerwono-czarnymi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, dlatego czas się pochwalić. Ostatni raport, który otrzymaliśmy z monitoringu mediów, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ekwiwalent reklamowy wypracowany przez klub Start Gniezno na rzecz Car Gwarant Service w miesiącach lipiec-wrzesień wyniósł niemal 6 mln. złotych. Dziękujemy! – mogliśmy przeczytać na fanpage’u Car Gwarant Service.

Utrzymanie tej firmy w roli sponsora tytularnego drużyny na sezon 2019 to bez wątpienia spory zastrzyk gotówki dla czerwono-czarnych. Przypomnijmy, że w tym roku ekipa prowadzona przez Rafaela Wojciechowskiego zajęła 3. miejsce w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej. Cele na przyszły sezon zakładają przynajmniej awans do play-offów.

Fot. GTM Start Gniezno

14 listopada 2018 | 12:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *