Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Start Gniezno ze sponsorem tytularnym na sezon 2019

Początek listopada to czas intensywnych rozmów nie tylko z zawodnikami, ale i sponsorami. Gnieźnieńscy działacze dopięli formalności związane z podpisaniem umowy ze sponsorem tytularnym drużyny startującej w Nice 1. Lidze Żużlowej.

W przyszłorocznym sezonie, podobnie jak i w tym, ekipa z pierwszej stolicy Polski będzie rywalizować o ligowe punkty pod szyldem Car Gwarant Start Gniezno. Przedłużenie umowy świadczy o tym, że obie strony były zadowolone z nawiązanej współpracy. Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Car Gwarant chwalili się na Facebooku korzyściami, jakie przynosi im mecenat nad czerwono-czarnymi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, dlatego czas się pochwalić. Ostatni raport, który otrzymaliśmy z monitoringu mediów, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ekwiwalent reklamowy wypracowany przez klub Start Gniezno na rzecz Car Gwarant Service w miesiącach lipiec-wrzesień wyniósł niemal 6 mln. złotych. Dziękujemy! – mogliśmy przeczytać na fanpage’u Car Gwarant Service.

Utrzymanie tej firmy w roli sponsora tytularnego drużyny na sezon 2019 to bez wątpienia spory zastrzyk gotówki dla czerwono-czarnych. Przypomnijmy, że w tym roku ekipa prowadzona przez Rafaela Wojciechowskiego zajęła 3. miejsce w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej. Cele na przyszły sezon zakładają przynajmniej awans do play-offów.

Fot. GTM Start Gniezno

14 listopada 2018 | 12:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *