Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Start ma już niemal połowę kadry na przyszły sezon!

Start Gniezno ma już czterech zawodników w przyszłorocznej kadrze. Po uzgodnieniu kontraktów z J.Pavlicem i O.Berntzonem, klub porozumiał się z dwoma kolejnymi żużlowcami. 

Rozmowy przy Wrzesińskiej 25 przebiegają w tym roku wyjątkowo sprawnie, przynajmniej w przypadku zawodników, którzy reprezentowali Start w zakończonym sezonie. Chorwat i Szwed dogadali się z działaczami niemal bez słów, a dziś klub poinformował za pośrednictwem Facebooka o pozytywnym finale negocjacji z kolejnymi dwoma zawodnikami. To Adrian Gała i Mirosław Jabłoński (na zdj.). Oto wpis na klubowym profilu:

Juriva Pavlic, Oliver Berntzon oraz Mirosław Jabłoński. Ta trójka w ostatnich dniach zadeklarowała pozostanie w Gnieźnie. Dziś do listy dopisujemy nazwisko czwartego żużlowca – Adrian Gała (Adrian Gała-Fanpage) porozumiał się z działaczami GTM Start i w przyszłym sezonie reprezentować będzie czerwono-czarne barwy!”

Z faktu przedłużenia umowy cieszy się także Mirosław Jabłoński. Zawodnik miał mniej udaną drugą część sezonu, jednak działacze postanowili dać szansę wychowankowi gnieźnieńskiego klubu. Oto i jego wpis na społecznościowym profilu:

„Rozmowy z działaczami GTM Start zakończone porozumieniem. Już dzisiaj mogę przekazać, że kolejny rok spędzę w Gnieźnie reprezentując czerwono-czarne barwy!”

01 października 2018 | 14:51

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *