Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Start – Orzeł. Znamy składy. Są niespodzianki!

W sobotę o godzinie 16:30 na torze przy ul. Wrzesińskiej odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek, w ramach którego Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno zmierzy się z Orłem Łódź. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie.

W Daugavpils bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie Kevin Fajfer. W związku z tym młody zawodnik ponownie znalazł się w składzie czerwono-czarnych. Mimo wszystko kibiców może to trochę zaskoczyć, ale z drugiej strony jest mnóstwo głosów, że po prostu zasłużył na taką szansę.

W awizowanym zestawieniu Startu na starcie z Orłem próżno szukać Frederika Jakobsena czy Juricy Pavlicia. Duńczyk jeszcze nie doszedł do siebie po śmierci ojca. Nie chce jechać na siłę. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że nie pojawi się nawet pod „16”.

Pavlic jest w Polsce. W czwartek prawdopodobnie będzie trenować z zespołem. Chce mentalnie napędzać Kevina Fajfera. Niewykluczone nawet, że wspomoże go sprzętowo. Fakty są takie, że panowie mają bardzo dobre relacje. Obydwaj wypowiadają się o sobie w samych superlatywach. Jura mocno docenia to, jak bardzo pracowitym człowiekiem jest Kevin.

A co słychać w zespole gości? Tutaj mamy dużą zagwozdkę, bo brakuje Rohana Tungate’a, lidera Orła Łódź. Logika podpowiada, że to wyłącznie zasłona dymna i w dniu meczu Australijczyk wskoczy do składu za Daniela Jeleniewskiego lub Brady’ego Kurtza. Ale może jest coś, o czym nie wiemy i Tungate wcale nie wybierze się do Gniezna? Czas pokaże.

Składy awizowane:

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno:
9. Adrian Gała
10. Oliver Berntzon
11. Oskar Fajfer
12. Kevin Fajfer
13. Timo Lahti
14.
15. Damian Stalkowski

Orzeł Łódź:
1. Norbert Kościuch
2. Aleksandr Łoktajew
3. Daniel Jeleniewski
4. Brady Kurtz
5. Marcin Nowak
6.
7. Piotr Pióro

Początek spotkania: 29 sierpnia (sobota), godz. 16:30
Wynik pierwszego meczu: 51:39 dla Orła

26 sierpnia 2020 | 13:11

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *