Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Start pobił dobowy rekord sprzedanych karnetów!

Dokładnie tydzień trwa internetowa sprzedaż dodatkowej puli karnetów na zbliżający się sezon eWinner 1.Ligi, którą uruchomił gnieźnieński Start. Obiekt w tym roku pomieści tylko ok. 2500 kibiców. Czy zatem fani rzucili  się na stałe wejściówki, aby być pewnym wejścia na mecz? 

Sanitarne restrykcje spowodowały, że mający prawie 10tys. siedzisk stadion przy Wrzesińskiej, zapełni się w tym sezonie tylko w około 1/4. Choć to i tak nieźle, biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno wydawało się, że po trybunach będzie hulał wiatr. Gdy stadionowy lockdown zdjęto, Start – podobnie jak inne kluby w Polsce – dostał zielone światło, by wpuścić na obiekt część kibiców. Biorąc pod uwagę, że 1000 karnetów już trafiło do kibiców i sponsorów klubu, do ponownej dystrybucji trafiło dalsze ok. 1400 sztuk. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, co dzieje się w klubowym sekretariacie. A jak już wiemy dzieje się sporo!

Mimo, że karnety są sporo droższe niż można je było zdobyć jeszcze zimą (wtedy kosztowały 180zł, teraz 250zł), to i tak nie odstraszyło to sympatyków Orłów. Zainteresowanie nimi jest duże, klub nawet wykręcił dobowy rekord sprzedaży tego typu wejściówek w swojej historii. – Mieliśmy prawdziwy boom drugiego dnia od ogłoszenia informacji o sprzedaży dodatkowej puli – zdradza naszemu portalowi Piotr Mikołajczak, dyrektor Car Gwarant Kapi meble Budex Start Gniezno. – Tylko jednego dnia trafiło do kibiców 200 stałych wejściówek. To na pewno jednodniowy rekord, bo jeszcze nigdy w historii nie sprzedaliśmy w ciągu 24h tylu karnetów. W tej chwili zainteresowanie już jest na mniejszych poziomach. Średnio to 20-40 karnetów dziennie, więc i tak jest to całkiem przyzwoity wynik. Dwukrotnie w ciągu dnia realizujemy te wszystkie zamówienia, które spływają na naszą skrzynkę pocztową.

Jak więc łatwo obliczyć, Start sprzedał do tej pory około 400 karnetów, a więc w sekretariacie ciągle czeka na nabywców około 1000 sztuk. Jeśli nie będą one miały „wzięcia”, przypomnijmy, że do wirtualnej kasy trafią wówczas przed każdym meczem tradycyjne bilety. A to akurat w tej sytuacji można założyć – jeśli tendencja diametralnie się nie zmieni. – Sprzedajemy karnety do samego końca, bo chcielibyśmy, by na mecze wpuścić tylko posiadaczy „plastików” – dodaje P.Mikołajczak. – Ale tak jak zapowiadaliśmy, jeśli tego nie da się zrealizować, będą dostępne wówczas normalne bilety. Przy czym oczywiście, będzie to tylko sprzedaż internetowa, nie planujemy otwierania kas, z uwagi na panującą pandemię. 

Jak można zakupić karnet? Kibic zainteresowany zakupem musi wykonać przelew na klubowe konto:  Stowarzyszenie GTM Start Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, 62-200 Gniezno nr. konta: 25 1750 0012 0000 0000 3360 9183. W tytule przelewu podać należy rodzaj karnetu, imię i nazwisko właściciela karnetu oraz adres do wysyłki. UWAGA! Do ceny karnetu należy doliczyć koszt wysyłki w kwocie 10zł

24 czerwca 2020 | 15:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *