Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Start skorzysta z rad popularnego fizjoterapeuty

Przedstawiciele Car Gwarant Startu Gniezno wzięli udział w seminarium naukowo-szkoleniowym, podczas którego prelegentami byli Andrzej Pogorzała, Stanisław Chomski, Bartosz Zmarzlik i Jerzy Buczak. Ten ostatni zaprezentował kilka interesujących ćwiczeń, które czerwono-czarni chcą wdrożyć w cykl przygotowawczy.

Na wykładach obecny był między innymi Rafael Wojciechowski. Menadżer gnieźnieńskiego zespołu zdradził, że już wcześniej miał do czynienia z częścią przekazanej wiedzy. – Dużo nowych rzeczy się nie dowiedziałem, ale stałem się bardziej świadomy. Najciekawszym elementem było dla mnie poznanie ćwiczeń związanych z czuciem głębokim. Teraz wiem, jak je wykorzystywać podczas przygotowań do sezonu i jak uświadomić to zawodnikom. Zrozumiałem też, jak ważne są te ćwiczenia – powiedział.

Prelekcje wysłuchało również kilku innych przedstawicieli klubu z Grodu Lecha. Na sali pojawił się Mirosław Jabłoński oraz adepci gnieźnieńskiego Startu. – Myślę, że bardzo fajnie, iż na wykładzie był Mirosław Jabłoński, który jest w stanie przekazać wiele informacji pozostałym zawodnikom. Prelekcji wysłuchały również osoby, które odpowiadają w naszym klubie za przygotowanie ogólnorozwojowe – zarówno szkółki żużlowej, jak i podstawowego składu. Myślę, że wpleciemy te ćwiczenia w cykl naszych przygotowań. Uważam, że będą one miały duże znaczenie – podsumował Rafael Wojciechowski.

Zawodnicy Startu Gniezno już przygotowują się do przyszłorocznego sezonu. Na razie nie są to jednak tak intensywne treningi, jak we właściwej fazie okresu przygotowawczego. Pod okiem doskonale znanego w Gnieźnie Przemysława Gnata formę szlifują między innymi Adrian Gała, Norbert Krakowiak czy zawodnik Falubazu Zielona Góra – Kacper Gomólski.

08 grudnia 2017 | 12:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *