Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Startowcy ścigali się w Szwecji. Frederik Jakobsen najlepszy! [WYNIKI]

We wtorek rozegrane zostały kolejne mecze ligi szwedzkiej. Tradycyjnie pojechało w nich kilku zawodników Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Najlepiej spośród nich wypadł Frederik Jakobsen, autor 13 punktów z 3 bonusami.

Punktacja:

Piraterna Motala – 43 pkt
1. Peter Kildemand – 12 (1,3,3,3,1,1)
2. Henrik Bergstroem – 0 (0,-,0,-)
3. Jonas Davidsson – 14 (3,3,3,2,3)
4. Jonas Seifert-Salk – 3 (1,0,1,1,-)
5. Adam Ellis – 12 (2,2,3,2,3)
6. Rasmus Broberg – 2+1 (1*,0,0,0,1)
7. Johan Jensen – 0 (0,w,0)

Masarna Avesta – 47 pkt
1. Antonio Lindbaeck – 12 (3,2,2,3,2)
2. Patrick Hansen – 5+3 (2*,1*,1*,1,0)
3. Dimitri Berge – 6 (0,1,2,0,3)
4. Przemysław Pawlicki – 9+1 (2,3,1*,1,2)
5. Kim Nilsson – 10 (3,2,2,3,0)
6. Philip Hellstroem-Baengs – 5+2 (0,1*,0,2,2*)
7. Alexander Liljekvist – 0 ()

Bieg po biegu:
1. (57,30) Lindbaeck, Hansen, Kildemand, Bergstroem – 1:5 – (1:5)
2. (56,90) Davidsson, Pawlicki, Seifert-Salk, Berge – 4:2 – (5:7)
3. (57,00) Nilsson, Ellis, Broberg, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (8:10)
4. (56,70) Davidsson, Lindbaeck, Hansen, Seifert-Salk – 3:3 – (11:13)
5. (57,30) Pawlicki, Ellis, Berge, Broberg – 2:4 – (13:17)
6. (56,40) Kildemand, Nilsson, Hellstroem-Baengs, Jensen – 3:3 – (16:20)
7. (57,20) Ellis, Lindbaeck, Hansen, Broberg – 3:3 – (19:23)
8. (56,80) Kildemand, Berge, Pawlicki, Bergstroem – 3:3 – (22:26)
9. (56,30) Davidsson, Nilsson, Seifert-Salk, Hellstroem-Baengs – 4:2 – (26:28)
10. (56,40) Lindbaeck, Ellis, Pawlicki, Jensen (w) – 2:4 – (28:32)
11. (56,90) Kildemand, Hellstroem-Baengs, Seifert-Salk, Berge – 4:2 – (32:34)
12. (56,80) Nilsson, Davidsson, Hansen, Broberg – 2:4 – (34:38)
13. (58,30) Berge, Hellstroem-Baengs, Broberg, Jensen – 1:5 – (35:43)
14. (57,00) Ellis, Pawlicki, Kildemand, Hansen – 4:2 – (39:45)
15. (57,50) Davidsson, Lindbaeck, Kildemand, Nilsson – 4:2 – (43:47)


Punktacja:

Lejonen Gislaved – 50 pkt
1. Robert Lambert – 13 (2,3,3,3,2)
2. Mathias Thoernblom – 5+1 (0,0,2*,0,3)
3. Adrian Gała – 9+2 (1,3,1*,3,1*)
4. Rohan Tungate – 10+1 (3,1,2,2*,2)
5. Nicolai Klindt – 11+1 (3,2,2,3,1*)
6. Casper Henriksson – 2+1 (1,-,1*,0,-)
7. Maksymilian Bogdanowicz – 0 (0,t)

Rospiggarna Hallstavik – 40 pkt
1. Rasmus Jensen – 15 (3,2,3,2,2,3)
2. Kenneth Hansen – 1 (1,0,0,-,-)
3. Tomas H. Jonasson – 4 (0,3,0,1,0)
4. Kai Huckenbeck – 8+1 (2,1,1,1*,3)
5. Timo Lahti – 8+1 (2,2,3,1*,0)
6. Daniel Henderson – 3+1 (0,1*,0,0,2)
7. Emil Millberg – 1+1 (1*)

Bieg po biegu:
1. (65,00) Jensen, Lambert, Hansen, Thoernblom – 2:4 – (2:4)
2. (65,30) Tungate, Huckenbeck, Gała, Jonasson – 4:2 – (6:6)
3. (65,40) Klindt, Lahti, Henriksson, Henderson – 4:2 – (10:8)
4. (64,70) Gała, Jensen, Tungate, Hansen – 4:2 – (14:10)
5. (64,60) Jonasson, Klindt, Huckenbeck, Bogdanowicz – 2:4 – (16:14)
6. (64,00) Lambert, Lahti, Henderson, Thoernblom – 3:3 – (19:17)
7. (64,00) Jensen, Klindt, Henriksson, Hansen – 3:3 – (22:20)
8. (65,00) Lambert, Thoernblom, Huckenbeck, Jonasson – 5:1 – (27:21)
9. (65,50) Lahti, Tungate, Gała, Henderson – 3:3 – (30:24)
10. (65,10) Klindt, Jensen, Huckenbeck, Thoernblom – 3:3 – (33:27)
11. (64,80) Lambert, Tungate, Jonasson, Henderson – 5:1 – (38:28)
12. (65,10) Gała, Jensen, Lahti, Henriksson – 3:3 – (41:31)
13. (66,00) Thoernblom, Henderson, Millberg, Bogdanowicz (t) – 3:3 – (44:34)
14. (65,00) Huckenbeck, Tungate, Gała, Jonasson – 3:3 – (47:37)
15. (64,90) Jensen, Lambert, Klindt, Lahti – 3:3 – (50:40)


Punktacja:

Dackarna Malilla – 48 pkt
1. Frederik Jakobsen – 13+3 (2,3,1*,2*,2*,3)
2. Hans Andersen – 11 (0,2,3,3,3)
3. Jacob Thorssell – 11+1 (2,1,3,3,2*)
4. Joel Kling – 4 (0,0,0,3,1)
5. Oliver Berntzon – 9+2 (2,2*,3,2*,0)
6. Theo Johansson – 0 (0,-,0,0,0)
7. Avon Van Dyck – NS

Kumla Indianerna – 42 pkt
1. Pontus Aspgren – 10+1 (3,2*,2,1,2)
2. Jonas Jeppesen – 8+1 (1,3,1*,2,1)
3. Joel Andersson – 5+1 (1,1,0,1,2*)
4. Ludvig Lindgren – 4 (3,0,1,0,0)
5. Max Fricke – 10+2 (3,3,2,1*,1*)
6. Jonatan Grahn – 5+1 (1,0,1*,0,3)
7. Gustav Grahn – NS

Bieg po biegu:
1. (56,70) Aspgren, Jakobsen, Jeppesen, Andersen – 2:4 – (2:4)
2. (57,00) Lindgren, Thorssell, Andersson, Kling – 2:4 – (4:8)
3. (56,30) Fricke, Berntzon, Grahn, Johansson – 2:4 – (6:12)
4. (56,40) Jeppesen, Aspgren, Thorssell, Kling – 1:5 – (7:17)
5. (57,40) Jakobsen, Berntzon, Andersson, Lindgren – 5:1 – (12:18)
6. (56,90) Fricke, Andersen, Jakobsen, Grahn – 3:3 – (15:21)
7. (56,70) Berntzon, Aspgren, Jeppesen, Johansson – 3:3 – (18:24)
8. (57,70) Andersen, Jakobsen, Lindgren, Andersson – 5:1 – (23:25)
9. (57,00) Thorssell, Fricke, Grahn, Kling – 3:3 – (26:28)
10. (57,50) Andersen, Berntzon, Aspgren, Lindgren – 5:1 – (31:29)
11. (58,30) Kling, Jakobsen, Andersson, Grahn – 5:1 – (36:30)
12. (58,40) Thorssell, Jeppesen, Fricke, Johansson – 3:3 – (39:33)
13. (58,80) Grahn, Andersson, Kling, Johansson – 1:5 – (40:38)
14. (58,20) Andersen, Thorssell, Jeppesen, Lindgren – 5:1 – (45:39)
15. (58,30) Jakobsen, Aspgren, Fricke, Berntzon – 3:3 – (48:42)

19 sierpnia 2020 | 08:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *