Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Super Mecz zapowiada się wyśmienicie!

Już 25 marca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozegrany zostanie Super Mecz pomiędzy GTM Startem Gniezno a Fogo Unią Leszno. Spotkanie, mimo charakteru towarzyskiego, zapowiada się bardzo ciekawie. Drużyny mają przystąpić do niego w mocnych składach.

Skąd w ogóle wziął się pomysł na organizację pojedynku pomiędzy Drużynowym Mistrzem Polski a Drużynowym Mistrzem II Ligi? – Idea organizacji Super Meczu wyszła od Macieja Polnego, szefa firmy Kf Sport. On wykupił licencję z Polskiego Związku Motorowego i ma prawo do organizacji tego spotkania. To będą cykliczne mecze, a wszystko zaczynamy w Gnieźnie. Zawsze będzie mierzył się Drużynowy Mistrz Polski z Drużynowym Mistrzem II Ligi. Myślę, że idea jest jak najbardziej słuszna i fajna. Miało się to odbyć jesienią, ale ze względu na warunki pogodowe, spotkanie musiało zostać przełożone na wiosnę – wyjaśnia Piotr Mikołajczak, dyrektor GTM Startu Gniezno.

Przedstawiciel klubu jest zdania, że takie spotkanie to ciekawa propozycja dla fanów „czarnego sportu”. – Rzadko kiedy oglądamy zawodników z ekstraligi, a w tym przypadku jest zapowiedziane, że jedziemy w optymalnych składach – zarówno drużyna z Leszna, jak i nasza. Regulamin jest tak skonstruowany, że będziemy rywalizować na takich zasadach, jakie obowiązują podczas meczów reprezentacji Polski. Składy będą sześcioosobowe, ale dopuściliśmy jeszcze możliwość rezerwowego. My, jako Start, pojedziemy siódemką seniorów, bez młodzieżowców. Trener Piotr Baron zapowiada, że przyjedzie do Gniezna w maksymalnym zestawieniu, także zawody zapowiadają się wyśmienicie. Oby tylko dopisała pogoda – podsumowuje Mikołajczak.

Trwa przedsprzedaż biletów na Super Mecz. Wejściówki można nabyć w systemie on-line, a także w punktach stacjonarnych, m.in. siedzibie GTM Start – ul. Wrzesińska 27-29 (pon-pt w godz. 10.00-16.00), a także w Sklepie odzieżowym Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki) oraz w Kłecku – Restauracja Popularna (plac Powstańców Wielkopolskich 3). Więcej informacji -> TUTAJ

26 lutego 2018 | 14:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *