Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Świetna informacja dla kibiców Startu!

Oprymistyczne informacje płyną z Aforti Startu Gniezno. Wczoraj odbyło się spotkanie zarządu ze sponsorami, którzy zadeklarowali dalsze wspierania drużyny. Z klubu odchodzi za to wieloletni sternik Rafael Wojciechowski.

Tuż po ostatnim ligowym meczu mamy pierwsze dobre informacje z Wrzesińskiej, które są efektem wczorajszego spotkania. „Kilka istotnych rozmów już zostało przeprowadzonych, a o końcowych efektach będziemy mogli mówić w momencie zawarcia stosownych umów.” – mówi Paweł Siwiński, członek zarządu GTM Start Gniezno. Nie jest tajemnicą, że klub jest mocno zainteresowany pozostawieniem na przyszły rok kilku żużlowców z obecnego składu. Na potencjalne nazwiska nowych zawodników, z zewnątrz, jest zdecydowanie za wcześnie. Plan zakłada budowę silnego zestawienia – składu, który za zadanie będzie miał powrót drużyny do eWinner 1. Ligi.

Co najistotniejsze, przedstawiony przez zarząd klubu plan zyskał uznanie wśród najważniejszych sponsorów klubu, którzy obdarzyli działaczy kredytem zaufania i potwierdzili gotowość do wspólnego działania w najbliższej przyszłości. Wkrótce do klubu dołączyć mają nowe osoby – poszerzony zostanie dział marketingu, powołana ma zostać rada sponsorów. W jej szeregach mieliby znaleźć się kluczowy sponsorzy, którzy na bieżąco będą informowani o działaniach podejmowanych przez zarząd GTM Start.

zrodlo: Start

27 lipca 2022 | 11:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *