Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

W niedzielę lodowe ściganie w Kłecku!

Nie lada gratka dla kibiców żużla. Już w najbliższą niedzielę będzie okazja, by poczuć przedsmak ligowych emocji. W ten dzień o godzinie 13:00 na jeziorze Kłeckim odbędzie się pierwszy turniej „O Puchar Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatki”.

W żużlowych zmaganiach weźmie udział około 10-12 zawodników. Obsadę zawodów powinniśmy poznać w okolicach czwartku. Pewne jest, że na liście startowej nie zabraknie reprezentantów Gniezna. Planowane jest również zaproszenie gości z innych miast.

Wszystkie osoby, które są spragnione żużlowych emocji, powinny zapisać w kalendarzach datę 4 marca. Mrozy mają utrzymywać się do końca tego tygodnia, więc impreza nie jest w żaden sposób zagrożona. Nawet, jeśli w niedzielę termometry wskażą dwie lub trzy kreski powyżej zera, to warstwa lodu jest na tyle solidna, że bez problemu będzie można się ścigać.

Jak już zostało wspomniane, turniej „O Puchar Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatki” odbędzie się na jeziorze Kłeckim, przy ulicy Majdany 20.  Start zawodów zaplanowano na godzinę 13:00. Na lodowej tafli zostanie ustawiona taka maszyna startowa, jak podczas tradycyjnych zawodów żużlowych, a funkcję kierownika startu będzie pełnić doskonale znany z Wrzesińskiej 25 Roman Szterba. Planowane jest również stworzenie programów, by kibice mogli kontrolować przebieg rywalizacji.

Podczas imprezy w Kłecku nie zabraknie klubowej maskotki GTM Startu Gniezno – orzełka. Rozstawione zostaną również stoiska gastronomiczne m.in. z kiełbaskami czy popcornem. Warto podkreślić, że celem niedzielnego turnieju jest zebranie funduszy na działalność szkółki żużlowej GTM Startu Gniezno. Wstęp wolny.

Organizację zawodów wspierają: Elfih, Armon Bis, Vehikuł Czasu, Klub Best, Akademia Małego Odkrywcy, Akademia Europejczyka, GOSiR i oczywiście GTM Start Gniezno.

27 lutego 2018 | 15:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *