Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

W Orle nie ma miejsca dla Mirosława Jabłońskiego. Szuka nowego klubu!

Przed trwającym sezonem eWinner 1. Ligi Mirosław Jabłoński zmienił barwy klubowe. Wychowanek gnieźnieńskiego klubu przeniósł się ze Startu do Orła Łódź. Tam nie pojechał do tej pory ani jednego meczu. „Przegląd Sportowy” donosi, że gnieźnianin odchodzi z Orła.

– Stać mnie na dobre wyniki i najwyższy czas to udowodnić, mogę powiedzieć, że się dzieje i wierzę w pozytywne zakończenie. Dostałem wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ponieważ trener nie widzi mnie w składzie – powiedział Mirosław Jabłoński, cytowany przez „PS”.

Jabłoński zapewnia, że po ubiegłorocznych kontuzjach nie ma u niego żadnego śladu i jest gotowy do jazdy pod każdym względem.

– Jestem spokojny o swoje wyniki na poziomie eWinner 1 LŻ, a średnia osiągnięta przed kontuzją w poprzednim sezonie jest realna do powtórzenia – dodaje w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Póki co nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Mirosława Jabłońskiego i gdzie będzie jeździł w tym sezonie. Wychowanek Startu jasno zaznacza, że nie satysfakcjonuje go siedzenie w domu, więc na pewno dołoży starań, by znaleźć miejsce w składzie któregoś z klubów.

07 sierpnia 2020 | 10:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *