Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

W piątek sparingowe derby Wielkopolski

Żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno przygotowują się do niedzielnego meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W piątek ekipa prowadzona przez Rafaela Wojciechowskiego i Piotra Szymkę rozegra spotkanie kontrolne na własnym torze.

Sparingpartnerem drużyny z pierwszej stolicy Polski będzie Iveston PSŻ Poznań. Drużyna Tomasza Bajerskiego ma przed sobą bardzo trudny pojedynek wyjazdowy. W niedzielę poznaniacy udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego, by zmierzyć się z tamtejszą MDM Komputery TŻ Ostrovią. Pierwszy mecz tych dwóch ekip zakończył się triumfem ostrowian 49:41.

Piątkowe spotkanie kontrolne z pewnością pomoże opiekunom obydwu zespołów w wytypowaniu ostatecznych składów na potyczki ligowe. Po stronie poznańskiej znak zapytania można postawić przy obsadzie miejsc przeznaczonych dla krajowych seniorów. Jeżeli chodzi natomiast o gnieźnian, to jedyną niewiadomą wydaje się być to, czy kolejną szansę jazdy na domowym owalu otrzyma Jurica Pavlic, czy może do składu wskoczy któryś ze Szwedów: Oliver Berntzon lub Kim Nilsson.

Początek sparingowych derbów Wielkopolski na gnieźnieńskim torze zaplanowano na godzinę 15:00.

22 maja 2018 | 08:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *