Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

W Starcie pobili rekord Guinessa? Dogadali się z zawodnikiem w dwie minuty!

Fani chorwackiej torpedy z Gorican mogą spać spokojnie. To co od dawna wydawało się bardzo prawdopodobne, jest już faktem. Jurica Pavlic zostaje w Starcie Gniezno na sezon 2019. To oznacza, że wbrew spekulacjom niektórych nie wybiera się ani do PGE Ekstraligi, ani do innego klubu.

Działacze GTM Startu Gniezno błyskawicznie porozumieli się z Chorwatem w sprawie zatrzymania go na przyszłoroczne rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej. – Jura stwierdził, że musimy załatwić temat w pięć minut. Myślę, że załatwiliśmy w dwie. Naprawdę poszło bardzo sprawnie. Sądzę, że z pozostałymi chłopakami będzie tak samo – rzeczowo i na temat. Jesteśmy po wstępnych rozmowach. Te finałowe są bardzo rzeczowe. Myślę, że bardzo szybko podamy sobie piątkę – powiedział Rafael Wojciechowski, menedżer czerwono-czarnych.

Przypomnijmy, że w tegorocznych rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej chorwacki żużlowiec wystąpił w piętnastu meczach drużyny z pierwszej stolicy Polski. Pod koniec sezonu wyrósł na prawdziwego lidera czerwono-czarnych. Ostatecznie jego średnia biegopunktowa wyniosła 2,099.

Wynik Pavlica był dziewiątym w zestawieniu najskuteczniejszych żużlowców na zapleczu PGE Ekstraligi. W przyszłym sezonie stanie przed szansą, by uzyskać jeszcze lepszy rezultat. Łatwo o to z pewnością nie będzie, bo przyszłoroczne zmagania w ramach Nice 1. LŻ zapowiadają się bardzo wyrównanie.

29 września 2018 | 10:29

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *