Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Wielkie serca działaczy Startu. Znów włączą się w szczytną akcję

Działacze GTM Startu Gniezno od początku istnienia klubu biorą udział w akcjach charytatywnych. Śmiało można stwierdzić, że ich serca są wielkie, bo włączyli się w wiele szczytnych inicjatyw, co pozwoliło zebrać pieniądze na pomoc najbardziej potrzebującym.

Doskonale pamiętamy, ile dobrego zrobili chociażby dla Bartka Labrenza, który potrzebował środków na operacje, leczenie i rehabilitację. To oczywiście niejedyny świetny gest przedstawicieli klubu z Wrzesińskiej 25. W minioną niedzielę włączyli się oni również w 26. finał WOŚP, przekazując sporo gadżetów na licytacje, a także uczestnicząc w meczu piłkarskim w kłeckiej hali sportowej.

– Trzeba pomagać. Na pewno takie akcje będą się jeszcze w tym roku toczyły. Mamy w planach między innymi Bal Żużlowca. To kolejna impreza, podczas której będziemy zbierać pieniądze na cele charytatywne. Szczegóły już wkrótce. Bal odbędzie się 2 lutego. Będzie możliwość, by wzięli w nim udział również kibice. Tych akcji pomocowych było kilka. Wspomagamy zarówno WOŚP, jak i lokalne inicjatywy i akcje charytatywne. Tak też będzie przez cały sezon – powiedział portalowi SportoweGniezno.pl Rafael Wojciechowski, menadżer czerwono-czarnych.

Jak już zostało wspomniane, niebawem GTM Start zorganizuje Bal Żużlowca. Skąd wziął się pomysł na odbycie takiej imprezy?

– Nie jest to nowość. Wcześniej również były organizowane takie bale – przez poprzednie stowarzyszenie. Pamiętam ze starszych czasów, że odbywały się również inne, podobne inicjatywy. Podczas imprez miały miejsce licytacje charytatywne i tym podobne rzeczy. Uważam, że w okresie karnawałowym Bal Żużlowca jest świetną sprawą. Kibice będą mogli pobawić się wraz z działaczami oraz częścią zawodników. Więcej szczegółów przekażemy już wkrótce – dodał Wojciechowski.

Wiemy, że zabawa będzie wiązała się z kolejnym szczytnym celem, w którego realizację chcą włączyć się działacze oraz zawodnicy gnieźnieńskiego klubu. Komu tym razem pomogą „Startowcy”? – Na dzień dzisiejszy nie jest to jeszcze ustalone. To również dopniemy w trakcie tego tygodnia – podsumował przedstawiciel GTM Startu.

15 stycznia 2018 | 16:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *