Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Wielkie serca działaczy Startu. Znów włączą się w szczytną akcję

Działacze GTM Startu Gniezno od początku istnienia klubu biorą udział w akcjach charytatywnych. Śmiało można stwierdzić, że ich serca są wielkie, bo włączyli się w wiele szczytnych inicjatyw, co pozwoliło zebrać pieniądze na pomoc najbardziej potrzebującym.

Doskonale pamiętamy, ile dobrego zrobili chociażby dla Bartka Labrenza, który potrzebował środków na operacje, leczenie i rehabilitację. To oczywiście niejedyny świetny gest przedstawicieli klubu z Wrzesińskiej 25. W minioną niedzielę włączyli się oni również w 26. finał WOŚP, przekazując sporo gadżetów na licytacje, a także uczestnicząc w meczu piłkarskim w kłeckiej hali sportowej.

– Trzeba pomagać. Na pewno takie akcje będą się jeszcze w tym roku toczyły. Mamy w planach między innymi Bal Żużlowca. To kolejna impreza, podczas której będziemy zbierać pieniądze na cele charytatywne. Szczegóły już wkrótce. Bal odbędzie się 2 lutego. Będzie możliwość, by wzięli w nim udział również kibice. Tych akcji pomocowych było kilka. Wspomagamy zarówno WOŚP, jak i lokalne inicjatywy i akcje charytatywne. Tak też będzie przez cały sezon – powiedział portalowi SportoweGniezno.pl Rafael Wojciechowski, menadżer czerwono-czarnych.

Jak już zostało wspomniane, niebawem GTM Start zorganizuje Bal Żużlowca. Skąd wziął się pomysł na odbycie takiej imprezy?

– Nie jest to nowość. Wcześniej również były organizowane takie bale – przez poprzednie stowarzyszenie. Pamiętam ze starszych czasów, że odbywały się również inne, podobne inicjatywy. Podczas imprez miały miejsce licytacje charytatywne i tym podobne rzeczy. Uważam, że w okresie karnawałowym Bal Żużlowca jest świetną sprawą. Kibice będą mogli pobawić się wraz z działaczami oraz częścią zawodników. Więcej szczegółów przekażemy już wkrótce – dodał Wojciechowski.

Wiemy, że zabawa będzie wiązała się z kolejnym szczytnym celem, w którego realizację chcą włączyć się działacze oraz zawodnicy gnieźnieńskiego klubu. Komu tym razem pomogą „Startowcy”? – Na dzień dzisiejszy nie jest to jeszcze ustalone. To również dopniemy w trakcie tego tygodnia – podsumował przedstawiciel GTM Startu.

15 stycznia 2018 | 16:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *