Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

Więzienie grozi kibicowi zatrzymanemu na meczu żużlowym z Polonią

Nawet 5 lat więzienia grozi kibicowi z Piły zatrzymanemu przez policję podczas niedzielnego meczu Start-Polonia przy ul. Wrzesińskiej. 24-latek złamał przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wnosząc na stadion racę świetlną. A za to grozi nawet „odsiadka”.

 

W ostatnią niedzielę na miejskim stadionie w Gnieźnie odbywał się mecz między drużynami Start Gniezno a Polonia Piła. W trakcie trwania imprezy jeden z fanów drużyny przyjezdnej odpalił racę świetlną, a następnie rzucił ją w stronę ochrony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mężczyzną tym okazał się 24-letni mieszkaniec Piły. Jeszcze podczas meczu został zatrzymany. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał 1,4 promila alkoholu w organiźmie.

Śledczy przedstawili mu zarzut z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych dotyczący posiadania materiałów pirotechnicznych. Przyznał się do winy. Wobec mężczyzny organy ścigania zastosowały dozór policji, oraz zakaz wstępu na imprezy masowe o charakterze sportowym w postaci meczów żużlowych z udziałem drużyny Polonia Piła.

25 kwietnia 2018 | 15:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *