Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wsiadł na motocykl po ponad 13 latach i jeździł jak natchniony (komentarze)

W niedzielę na jeziorze Kłeckim odbył się turniej „O Puchar Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatki”. Zmagania w cuglach wygrał Wojciech Lisiecki, trzecie miejsce zajął Przemysław Nowak, a drugi był Paweł Duszyński. Ten ostatni wrócił do ścigania po ponad trzynastu latach przerwy. Nie było widać, że tak długo nie miał kontaktu z motocyklem, bo na dystansie imponował świetną jazdą.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi czołowej trójki zawodów w Kłecku:

Wojciech Lisiecki (I miejsce): Mam już jakieś doświadczenie w ściganiu się na lodzie. Przede wszystkim najważniejsze są starty, co było dzisiaj widoczne. Reszta stała, a ja im odjeżdżałem, bo trochę już załapałem, jak to trzeba robić. Jestem w szoku, bo przybyło dużo osób. Bardzo fajna impreza. Gratuluję organizatorom, bo zadbali o dobrą atmosferę, itp. Ja też jakiś czas temu robiłem gale w Trzemesznie. Za pierwszym razem przybyło na nią ponad tysiąc osób. Teraz czekamy na sezon żużlowy. Mam nadzieję, że na Wrzesińską 25 też będzie przychodzić wielu kibiców i frekwencja będzie dopisywać.

Paweł Duszyński (II miejsce): Wróciłem na motocykl po kilkunastu latach, ale to tak dla zabawy. Nie siedziałem na motocyklu dokładnie 13 i pół roku. Jeżeli chodzi o starty, to na lodzie jest inna technika. Tutaj trzeba jeździć bez gazu, a na żużlu klasycznym jest odwrotnie. Przez wspomniane lata nie miałem żadnego kontaktu z motocyklami. W sobotę raz przejechałem – usiadłem na motocykl i spróbowałem. Myślę, że jak w przyszłym roku otrzymam zaproszenie od organizatorów, to będę nieco lepiej przygotowany. Dziękuję za tegoroczne zaproszenie!

Przemysław Nowak (III miejsce): Mój występ oceniam bardzo dobrze. Miałem małe problemy z motocyklem, bo rozwalił mi się silnik. Wiadomo, temperatura jest minusowa, silniki nie pracują tak, jak normalnie. Stąd problemy. Silniki muszą być  odpowiednio dopasowywane. Fajnie, że pogoda dopisała. Kibiców też nie zabrakło. Jest super! Teraz czekamy na rozpoczęcie sezonu. Mam nadzieję, że wszystko będzie się udawać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
-> WOJCIECH LISIECKI WYGRAŁ W KŁECKU. ŚWIETNY POWRÓT PAWŁA DUSZYŃSKIEGO!
-> TURNIEJ “O PUCHAR BURMISTRZA GMINY KŁECKO ADAMA SERWATKI” (GALERIA)

05 marca 2018 | 10:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *