Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Zawodnicy nie chcą jechać z powodu zaległości finansowych?

Start Gniezno reaguje na internetowe plotki związane z awizowanym składem na sobotni rewanż 2.ligi. NIektórzy zawodnicy mieli odmówić jazdy, z uwagi na zaległości finansowe?

Internet żyje swoim życiem i tak było, jest i będzie. Pod jedną z informacji opublikowanych przez klub pojawił się ostatnio wpis kibica, mający sugerować, że zaległości są powodem odmówienia udziału w rewanżowym meczu ze Stalą dwóch zawodników. Jak jest naprawdę? Odniósł się do tego przed chwilą sam klub, nie chcąc dawać „pożywki” do dalszej dyskusji. Poniżej cały komentarz opublikowany na Facebooku:

„Z zaciekawieniem czytamy informację mówiące, że dwójka zawodników z naszej kadry miała odmówić jazdy w rewanżowym spotkaniu finałowym w Rzeszowie. Uspokajamy – takie zdarzenie nie miało miejsca. Powielających takie doniesienia zachęcamy do bezpośredniej weryfikacji informacji w klubie. 

Absencja Josha Pickeringa w awizowanym zestawieniu podyktowana jest tylko i wyłącznie decyzją sztabu szkoleniowego i nie ma podłoża finansowego. Po domowych meczach z Opolem i Rzeszowem swoją szansę otrzyma Duńczyk Jesper Knudsen, którego w sobotnie popołudnie zobaczymy z trójką na plastronie.

Mimo dość dużej przewagi naszych rywali po pierwszym meczu w Gnieźnie w sobotę udajemy się do Rzeszowa zmobilzowani i jak zawsze walczyć o jak najlepszy wynik. Spotkanie to finał rozgrywek 2. Liga Żużlowa i mamy nadzieję wspólnie z ekipą Texom Stal Rzeszów stworzyć ciekawe widowisko dla kibiców – zarówno na trybunach jak i tych śledzących przekaz telewizyjny!”

05 października 2023 | 07:10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *