Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Zawodnicy nie chcą jechać z powodu zaległości finansowych?

Start Gniezno reaguje na internetowe plotki związane z awizowanym składem na sobotni rewanż 2.ligi. NIektórzy zawodnicy mieli odmówić jazdy, z uwagi na zaległości finansowe?

Internet żyje swoim życiem i tak było, jest i będzie. Pod jedną z informacji opublikowanych przez klub pojawił się ostatnio wpis kibica, mający sugerować, że zaległości są powodem odmówienia udziału w rewanżowym meczu ze Stalą dwóch zawodników. Jak jest naprawdę? Odniósł się do tego przed chwilą sam klub, nie chcąc dawać „pożywki” do dalszej dyskusji. Poniżej cały komentarz opublikowany na Facebooku:

„Z zaciekawieniem czytamy informację mówiące, że dwójka zawodników z naszej kadry miała odmówić jazdy w rewanżowym spotkaniu finałowym w Rzeszowie. Uspokajamy – takie zdarzenie nie miało miejsca. Powielających takie doniesienia zachęcamy do bezpośredniej weryfikacji informacji w klubie. 

Absencja Josha Pickeringa w awizowanym zestawieniu podyktowana jest tylko i wyłącznie decyzją sztabu szkoleniowego i nie ma podłoża finansowego. Po domowych meczach z Opolem i Rzeszowem swoją szansę otrzyma Duńczyk Jesper Knudsen, którego w sobotnie popołudnie zobaczymy z trójką na plastronie.

Mimo dość dużej przewagi naszych rywali po pierwszym meczu w Gnieźnie w sobotę udajemy się do Rzeszowa zmobilzowani i jak zawsze walczyć o jak najlepszy wynik. Spotkanie to finał rozgrywek 2. Liga Żużlowa i mamy nadzieję wspólnie z ekipą Texom Stal Rzeszów stworzyć ciekawe widowisko dla kibiców – zarówno na trybunach jak i tych śledzących przekaz telewizyjny!”

05 października 2023 | 07:10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *