Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Zdesperowany Nilsson: Oddajcie moje pieniądze!

Poziom frustracji Kima Nilssona osiągnął apogeum. Żużlowiec postanowił dłużej nie milczeć, tylko publicznie zaapelować do klubów, które są mu winne ogromne kwoty.

Kłopoty z nierzetelnymi płatnikami (czytaj – klubami) to chleb powszedni w tej dyscyplinie. Żużlowcy nierzadko latami muszą upominać się o zarobione na torze pieniądze i tak jest właśnie w przypadku nowego zawodnika Startu.

Szwed nie ma już argumentów jak wyegzekwować środki, więc o swojej sytuacji postanowił napisać na jednym z profili społecznościowych. Dosadnie uderza w te kluby, które nie płacą mu już od 3 lat!

-Czy gdziekolwiek pracując nie otrzymujecie za to pieniędzy? Wykonuję taki zawód, gdzie ryzykuje się ogromnie i gdzie musisz walczyć by zarobić środki (…) Ale pomału mam już dość sytuacji, w której nie mam płacone za to co zrobiłem. 

28-latek umieszczając w przestrzeni publicznej ten apel, chce wywrzeć presję na konkretnych klubach, które nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. To 3 ośrodki, które są mu winne duże pieniądze. – Na dziś są to 3 kluby z ligi brytyjskiej i szwedzkiej, które są mi winne prawie 30 tys. euro! Są to zobowiązania z lat 2015-2017. Jak mam płacić swoje rachunki, skoro ja nie mam płacone? (…)

Jak wynika z naszych ustaleń chodzi m.in o kluby Lakeside (Anglia) i Avesta (Szwecja). Szczególnie ten drugi, jest winny Nilssonowi sporą część długu o którym pisze zawodnik. Drużyna z Elitserien zalega jednak nie tylko reprezentantowi Startu, a jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy pieniędzy nie może wyegzekwować także Brytyjczyk Tai Woffinden.

fot. skysports.com

09 marca 2018 | 14:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *