Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Złoty Kask nie dla gnieźnian. Odległe lokaty zawodników Startu

Ze słabej strony zaprezentowali się w eliminacjach Złotego Kasku zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno. Mirosław Jabłoński zajął jedenaste miejsce w Gdańsku, natomiast na ostrowskim owalu dziesiąty był Marcin Nowak, a dwunasty – Adrian Gała. Wyniki czerwono-czarnych oczywiście nie dały im przepustki do dalszej walki o Złoty Kask.

Wyniki – eliminacje Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim:
1. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,3,3,1)
3. Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,2,3)
4. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik) – 11 (3,1,2,2,3)
—-
5. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 10 (1,3,3,1,2)
6. Tobiasz Musielak (forBET Włókniarz Częstochowa) – (d,2,3,1,3)
7. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) – (2,1,1,3,2)
8. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – (2,1,2,2,0)
9. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – (2,0,2,1,2)
10. Marcin Nowak (Car Gwarant Start Gniezno) – (0,3,0,3,0)
11. Kamil Brzozowski (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (2,2,1,d,0)
12. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – (1,0,0,2,1)
13. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (1,1,1,0,1)
14. Adrian Cyfer (Euro Finannce Polonia Piła) – (1,2,0,0,0)
15. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (0,0,1,1,1)
16. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – (0,0,0,d,2)

Bieg po biegu:
1. (66,78) Kasprzak, Brzozowski, Suchecki, Dolny
2. (66,51) Zengota, Jędrzejak, Protasiewicz, Rolnicki
3. (66,90) Hampel, Baliński, Gała, Nowak
4. (67,00) Szczepaniak, Miedziński, Cyfer, Musielak (d4)
5. (67,93) Hampel, Brzozowski, Jędrzejak, Miedziński
6. (66,62) Kasprzak, Zengota, Szczepaniak, Gała
7. (66,92) Protasiewicz, Musielak, Baliński, Dolny
8. (66,88) Nowak, Cyfer, Suchecki, Rolnicki
9. (68,70) Zengota, Baliński, Brzozowski, Cyfer
10. (66,91) Musielak, Kasprzak, Jędrzejak, Nowak
11. (67,74) Hampel, Szczepaniak, Dolny, Rolnicki
12. (68,43) Protasiewicz, Miedziński, Suchecki, Gała
13. (68,53) Nowak, Szczepaniak, Protasiewicz, Brzozowski (d4)
14. (68,22) Kasprzak, Baliński, Miedziński, Rolnicki (d4)
15. (68,56) Jędrzejak, Gała, Dolny, Cyfer
16. (68,03) Hampel, Zengota, Musielak, Suchecki
17. (69,59) Musielak, Rolnicki, Gała, Brzozowski
18. (68,93) Kasprzak, Protasiewicz, Hampel, Cyfer
19. (69,12) Zengota, Miedziński, Dolny, Nowak
20. (69,46) Szczepaniak, Jędrzejak, Suchecki, Baliński

Wyniki – eliminacje Złotego Kasku w Gdańsku:
1. Dominik Kubera – 12 (1,2,3,3,3)
2. Dawid Lampart – 12 (2,3,2,3,2)
3. Krzysztof Buczkowski – 11+3 (2,2,2,3,2)
4. Oskar Fajfer – 11+2 (0,3,2,3,3)
—–
5. Krystian Pieszczek – 11+1 (1,2,3,2,3)
6. Kacper Gomólski – 11+0 (3,1,3,2,2)
7. Michał Szczepaniak – (3,1,2,0,3)
8. Jakub Jamróg – (2,3,3,1,w)
9. Paweł Przedpełski – (3,3,1,0,d)
10. Szymon Woźniak – (3,0,1,1,1)
11. Mirosław Jabłoński – (2,1,1,1,1)
12. Dominik Kossakowski – (0,2,0,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski – (1,0,0,2,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – (1,1,0,1,0)
15. Wiktor Lampart – (0,w,2)
16. Tomasz Gapiński – (0,d,1,d,1)
17. Marcin Kościelski – (0,0)
18. Artur Mroczka – (t,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (64,82) Szczepaniak, Buczkowski, Pieszczek, Fajfer
2. (64,25) Woźniak, Jabłoński, Jędrzejewski, Gapiński
3. (64,87) Gomólski, Lampart, Kubera, Kossakowski
4. (65,00) Przedpełski, Jamróg, Kopeć-Sobczyński, Lampart, Mroczka (t)
5. (65,03) Przedpełski, Kossakowski, Szczepaniak, Woźniak
6. (65,50) Jamróg, Pieszczek, Gomólski, Gapiński (d4)
7. (65,31) Fajfer, Kubera, Kopeć-Sobczyński, Jędrzejewski, Mroczka (w/2 min.)
8. (65,78) Lampart, Buczkowski, Jabłoński, Kościelski
9. (65,75) Kubera, Szczepaniak, Gapiński, Lampart (w/su)
10. (65,72) Pieszczek, Lampart, Woźniak, Kopeć-Sobczyński
11. (65,53) Jamróg, Fajfer, Jabłoński, Kossakowski
12. (65,85) Gomólski, Buczkowski, Przedpełski, Jędrzejewski
13. (66,72) Lampart, Jędrzejewski, Jamróg, Szczepaniak
14. (65,94) Kubera, Pieszczek, Jabłoński, Przedpełski
15. (65,78) Fajfer, Gomólski, Woźniak, Kościelski
16. (66,22) Buczkowski, Kossakowski, Kopeć-Sobczyński, Gapiński (d4)
17. (66,15) Szczepaniak, Gomólski, Jabłoński, Kopeć-Sobczyński
18. (66,60) Pieszczek, Lampart, Jędrzejewski, Kossakowski
19. (66,10) Fajfer, Lampart, Gapiński, Przedpełski (d4)
20. (65,72) Kubera, Buczkowski, Woźniak, Jamróg (w/u2)

Bieg dodatkowy. (65,75) Buczkowski, Fajfer, Pieszczek, Gomólski

Źródło wyników: WP SportoweFakty

10 kwietnia 2018 | 18:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *