Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Znamy ceny biletów na inaugurację SEC w Gnieźnie

Nie ma na co czekać, warto już dzisiaj podjąć decyzję i kupić bilet na inauguracyjną rundę Speedway Euro Championship, czyli Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, która odbędzie się 23 czerwca w Gnieźnie.

W tym sezonie o tytuł czempiona Starego Kontynentu powalczy 15 zawodników z ośmiu krajów. Wśród nich największe gwiazdy nie tylko europejskiego, ale także światowego żużla. Hampel, Pawlicki, Madsen, Sayfutdinov. Tych żużlowców nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobyte przez nich tytuły i medale mówią same za siebie.

Czy Emil Sayfutdinov zwycięży po raz trzeci i zgarnie europejskiego hattricka? Czy Jarosław Hampel, który wraca do fenomenalnej formy po ciężkiej kontuzji stanie na podium? Z pewnością jego największymi rywalami będą też inni znakomici Polacy: Piotr Pawlicki i Krzysztof Kasprzak.

Dokładając do tego dwukrotnego medalistę SEC, Vaclava Milika, zawsze groźnego Antonio Lindbaecka, czy Andzejsa Lebedevsa, który na pewno łatwo skóry nie sprzeda, to wychodzi na to, że w Gnieźnie, podczas pierwszej rundy będziemy świadkami niesamowitego ścigania.

Dlaczego pierwsza runda jest tak istotna? Pamiętajmy, że cykl Speedway Euro Championship składa się z czterech rund. Tutaj nie ma miejsca na błąd. Każdy punkt ma znaczenie, a każda wpadka oddala zawodnika od wymarzonego podium.

Każdy z tych zawodników chce odebrać złoty medal podczas finałowej rundy na legendarnym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kto zrobi pierwszy krok do tytułu i odskoczy stawce w Gnieźnie?

O tym przekonają się Ci, którzy wybiorą się na Stadion Miejski w Gnieźnie 23 czerwca. Emocje gwarantowane!

Inauguracyjna runda Speedway Euro Championship odbędzie się 23 czerwca, o godzinie 18:30 w Gnieźnie. Wejściówki na te zawody są już w sprzedaży.

Można je nabyć za pomocą portalu ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mecz/

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

W przedsprzedaży:

40 zł normalny i 30 zł ulgowy na strefę AB (I łuk)

30 zł normalny i 20 zł ulgowy na strefę C (II łuk)

Trybuna VIP – 250 zł

W dniu meczu:

45 zł normalny i 35 zł ulgowy na strefę AB (I łuk)

35 zł normalny i 25 zł ulgowy na strefę C (II łuk)

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom.

Dzieci do 7 roku życia – wstęp darmowy

Informacja prasowa: One Sport.

28 maja 2018 | 16:54

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *