Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Znamy składy na mecz Start-ROW!

W najbliższy piątek czekają nas kolejne żużlowe emocje. Do Gniezna przyjeżdża drugi zespół w tabeli Nice 1LŻ. Czerwono-czarni zmierzą się z ROW-em Rybnik. W pierwszym meczu obu ekip górą byli zdecydowanie rybniczanie, którzy triumfowali 68:22.

W rewanżu gospodarze zrobią wszystko, by pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony. Jak do tej pory nie przegrali jeszcze meczu na własnym torze i status niepokonanego zespołu będą chcieli zachować w piątkowe popołudnie. Goście awizują przyjazd do Pierwszej Stolicy w składzie m.in. z Andrzejem Lebiediewem. Do zestawienia gnieźnian powraca Czech Eduard Krcmar. Piątek, 15 czerwca, godzina 17.30 – Car Gwarant Start Gniezno na własnym torze zmierzy się z drużyną ROW Rybnik.

Sztab szkoleniowy Car Gwarant Startu Gniezno zdecydował się ponownie na drobne korekty w ustawieniu par. Adrian Gała wraca pod numer 11 i stworzy duet wspólnie z Eduardem Krcmarem, a kapitan Mirosław Jabłoński rywalizować będzie z trzynastką na plecach, jako prowadzący parę z młodzieżowcem. “Stawiam na kapitana, w piątek zobaczymy Mirosława Jabłońskiego.” – mówi Rafael Wojciechowski. Menadżer czerwono-czarnych przyznaje, że młodszy z braci Jabłońskich zanotował słabszy występ w Gdańsku, pod uwagę bierze jednak jego dyspozycję na torze w Gnieźnie. “Na naszym domowym torze spisuje się do tej pory dobrze, podobnie jak cała drużyna. Zespół wygrał wszystkie spotkania na domowym owalu. Wierzę, że ten sprawdzony skład nie zawiedzie w najbliższy piątek.” – kończy R.Wojciechowski, który jednocześnie zwraca się z apelem do wszystkich kibiców o wsparcie naszej drużyny podkreślając jak ważny jest głośny doping ze strony fanów.

Do składu czerwono-czarnych po nieobecności w Gdańsku powraca Eduard Krcmar. Tym samym raczej nie zobaczymy w akcji m.in. Kima Nilssona, który w meczu z Wybrzeżem zadebiutował w ligowym zestawieniu Car Gwarant Start. “Szwedzi mają występy w swojej rodzimej lidze. Śledzimy osiągane przez nich rezultaty, zarówno Kim jak i Oliver Berntzon są cały czas brani pod uwagę do występów w gnieźnieńskiej drużynie. Wiele ważnych spotkań przed nami w drugiej części sezonu i jeśli tylko będzie taka potrzeba to skorzystamy ze Szwedów.” – przekazuje R.Wojciechowski. “Po treningu mogą oczywiście nastąpić jeszcze drobne zmiany w awizowanym składzie, ale na tą chwilę nic nie wskazuje, żeby takie miały mieć miejsce.” – dodaje.

Awizowane składy:
ROW Rybnik:
1. Andriej Karpov
2. Andrzej Lebiediew
3. Mateusz Szczepaniak
4. Troy Batchelor
5. Kacper Woryna
6.
7. Robert Chmiel

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Marcin Nowak
10. Jurica Pavlic
11. Adrian Gała
12. Eduard Krcmar
13. Mirosław Jabłoński
14. Maksymilian Bogdanowicz
15.

W środę część drużyny prowadzonej przez trenera Piotra Szymko odbędzie trening na własnym torze. W Gnieźnie obecni będą seniorzy – Mirosław Jabłoński, Marcin Nowak, Jurica Pavlic oraz Eduard Krcmar. Trening będzie miał formę zamkniętego dla kibiców oraz przedstawicieli mediów. Niewykluczone, że  Adrian Gała tego dnia rywalizować będzie w Szwecji, a młodzieżowcy wezmą udział w kolejnej rundzie DMPJ na torze w Gdańsku.

Bilety na mecz Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik są do nabycia w następujących punktach:

  • sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 oraz Chrobrego 7A
  • sekretariat GTM Start Gniezno – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29
  • Kino Helios – Galeria Gniezno
  • Solarium Best – Września, ul. Kościuszki 55
  • Galeria Karuzela Września – (punkt United Chicken)

Sprzedaż odbywa się ponadto cały czas w Internecie, na stronie http://bilety.startgniezno.com – zakupionej tą drogą wejściówki nie trzeba drukować. Otrzymany na skrzynkę e-mail QR Kod wystarczy okazać na ekranie swojego smartfona w momencie wejścia na stadion przy ul. Wrzesińskiej.

Ceny biletów: trybuna kryta – 45 zł, normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł, dziecięcy 10 zł
Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą tylko w dniu meczu – w kasach przy stadionie oraz na stoisku z pamiątkami przy budynku szkółki żużlowej GTM Start.

Sponsorem meczu jest firma ZELKA Sp. z o.o. – prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Więcej informacji: www.zelka.pl

GTM Start Gniezno

12 czerwca 2018 | 13:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *