Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Żużlowcy spotkali się z kibicami na Rynku

Niespełna dwie godziny przed galą „Orły Startu 2017” zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno spotkali się z kibicami na Rynku. Podczas około 30-minutowego wydarzenia doszło do krótkiej prezentacji czerwono-czarnych, a fani mieli możliwość porozmawiania ze swoimi ulubieńcami oraz zrobienia sobie z nimi pamiątkowych zdjęć. 

Na Rynku pojawili się wszyscy żużlowcy, którzy w przyszłym sezonie będą bronić barw Car Gwarant Startu Gniezno. Nie zabrakło również członków sztabu szkoleniowego – trenera Piotra Szymki, trenera przygotowania fizycznego Przemysława Gnata oraz menadżera sportowego Rafaela Wojciechowskiego.

To miała być taka niespodzianka dla kibiców. Wpadł nam do głowy taki pomysł, że jeśli już jesteśmy w Gnieźnie w pełnym składzie, to możemy spotkać się z fanami. W ten sposób wykorzystaliśmy lukę czasową między zajęciami. Mieliśmy już wspólny obiad, ważenie i sesja fotograficzna. Wyszliśmy na scenę i dokonaliśmy małej prezentacji. Później zawodnicy byli do dyspozycji kibiców. Teraz czas na galę „Orły Startu 2017” – powiedział Wojciechowski.

Ten rok powoli dobiega końca, więc czas otwarcie mówić o celach na na przyszły. Planem minimum Startu jest utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi.  – Chcielibyśmy, aby w Gnieźnie były dobre widowiska i drużyna Startu wygrywała. Pragniemy, żeby kibice czerpali dużo radości z jazdy naszych zawodników. Trzymajcie za nas kciuki i kibicujcie nam na stadionie – zaapelował menadżer czerwono-czarnych.

 

08 grudnia 2017 | 17:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *