Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Żużlowcy Startu powalczą o awans do cyklu IME

W sobotę rozegrane zostaną trzy półfinały eliminacji do cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata. W każdym z nich ujrzymy reprezentanta Car Gwarant Startu Gniezno. Na domowym obiekcie w Gorican pojedzie Jurica Pavlic, w węgierskim Debreczynie ścigać się będzie Oliver Berntzon, z kolei w Pardubicach wystąpi Eduard Krcmar.

Tak prezentują się listy eliminacji SEC:

Półfinał 2 (28.04.2018), Gorican (Chorwacja)
1. Mike Jacopetti (Niemcy)
2. Nick Skorja (Słowenia)
3. Michele Paco Castagna (Włochy)
4. Erik Riss (Niemcy)
5. Matic Ivacic (Słowenia)
6. Kacper Woryna (Polska)
7. Andreas Lyager (Dania)
8. Kastas Puodżuks (Łotwa)
9. Vladimir Borodulin (Rosja)
10. Andryi Karpov (Ukraina)
11. Krzysztof Buczkowski (Polska)
12. Tomas Jonasson (Szwecja)
13. Daniele Tessari (Włochy)
14. Jurica Pavlic (Chorwacja)
15. Aleksandr Loktaev (Ukraina)
16. Denis Gizatulin (Rosja)

17. Jan Pintar (Słowenia)
18. Dennis Fazekas (Węgry)

Półfinał 3 (28.04.2018), Debreczyn (Węgry)
1. Mikkel Michelsen (Dania)
2. Renat Gafurov (Rosja)
3. Jozsef Tabaka (Węgry)
4. Josef Franc (Czechy)
5. Valentin Grobauer (Niemcy)
6. Jacob Thorssell (Szwecja)
7. Roland Benko (Węgry)
8. Peter Kildemand (Dania)
9. Marat Gatiyatov (Rosja)
10. Janusz Kołodziej (Polska)
11. Gabriel Comanescu (Rumunia)
12. Stanislaw Melnychuk (Ukraina)
13. Felipe Covatti (Włochy)
14. John Bernard (Francja)
15. Nicolai Klindt (Dania)
16. Oliver Berntzon (Szwecja)

17. Norbert Magosi (Norwegia)
18. Mark Barany (Norwegia)

Półfinał 4, (28.04.2018), Pardubice (Czechy)
1. Adam Ellis (Wielka Brytania)
2. Eduard Krcmar (Czechy)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
4. David Bellego (Francja)
5. Piotr Protasiewicz (Polska)
6. Timo Lahti (Finlandia)
7. Kevin Woelbert (Niemcy)
8. Anders Thomsen (Dania)
9. Glenn Mol (Norwegia)
10. Dimitri Berge (Francja)
11. Zdenek Simota (Czechy)
12. Hans Andersen (Dania)
13. Robert Lambert (Wielka Brytania)
14. Kai Huckenbeck (Niemcy)
15. Andryi Kobrin (Ukraina)
16. Lasse Fredriksen (Norwegia)

17. Hynek Stichauer (Czechy)
18. Patruk Mikel (Czechy)

Awans do SEC Challenge uzyska najlepsza trójka zawodników z każdego półfinału. Oprócz tego, organizatorzy przyznają również cztery „dzikie karty” na finał eliminacji, w tym jedną dla reprezentanta gospodarzy.

27 kwietnia 2018 | 11:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *