Najpierw odpadła drużyna z Katowic, a teraz z Obornik. MKS PR URBIS Gniezno stracił kolejnego przeciwnika w rozgrywkach I ligi kobiet gr. B. Wiadomość jest to o tyle smutna, że z handballowej mapy znika żeński zespół z Wielkopolski. To właśnie z oborniczankami MKS PR...














