W sobotę piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozbiły na domowym parkiecie ChKS PŁ 27:14. Gospodynie odjechały rywalkom w drugiej połowie, kiedy to narzuciły swój styl gry. Wysokie zwycięstwo na pewno cieszy i napawa optymizmem na dalszą część sezonu. To drugi z...














