Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno kiepsko spisali się w meczu z Tytanami Wejherowo. Zanotowali ośmiobramkową porażkę (19:27). "Wilki" zagrały zdecydowanie poniżej swoich możliwości, czego po meczu nie ukrywał Kamil Hanuszczak, szkoleniowiec drugoligowca. - To dla...















