Weronika Wabińska trafiła do szpitala po urazie w trakcie sobotniego meczu. Młoda zawodniczka MKS-u upadła podczas jednej z akcji, uderzając głową o parkiet. To druga tak pechowa sytuacja, która wydarzyła się w samej końcówce meczu. Słodko-gorzki jest początek sezonu...















