Mieszko zakończył sezon i przez najbliższy miesiąc piłkarze mają wolne. My jednak już dziś pytamy: co dalej z kadrą biało-niebieskich? Brak piłkarskich wydarzeń, nie oznacza dla włodarzy ze Strumykowej błogiego lenistwa. Wprost przeciwnie. To czas, w którym podpisuje...















