Niezwykle ważne zwycięstwo odniosły dziś szczypiornistki MKS PR Urbis. W meczu 7. kolejki I ligi, gnieźnianki pokonały w Płocku niezwyciężony w tym sezonie u siebie SMS ZPRP 27-25 (18-16). O takich sukcesach mówi się zwykle - są warte podwójnie! Gdy naprzeciw siebie...















