Nieciekawie wygląda sytuacja Szczypiorniaka Gniezno. Zawodnicy dopłacają, by móc reprezentować "wilcze" barwy w II lidze, a nastrojów w klubie nie polepszyła kwota dotacji z budżetu miasta. Na pierwsze półrocze 2019 roku ekipa naszych piłkarzy ręcznych otrzymała 2500...















