MKS PR URBIS Gniezno bez Joanny Sawickiej byłby jak reprezentacja Polski czy Bayern Monachium bez Roberta Lewandowskiego. W minioną sobotę doświadczona zawodniczka znów pokazała, jak wiele znaczy dla gnieźnieńskiego zespołu. Zdobyła 11 bramek i poprowadziła MKS do...















