Piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozpoczęły nowy rok kalendarzowy od przekonującego zwycięstwa nad MTS-em Kwidzyn. W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka wygrały na domowym parkiecie 32:22 i tym samym zmazały plamę po wysokiej porażce w...














