Ogromne emocje towarzyszyły ostatniemu meczowi turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek w piłce ręcznej. Gnieźnieński MKS wygrał z Pogonią Zabrze 27-26, jednak było to pyrrusowe zwycięstwo. Do awansu zabrakła… jedna bramka. Po ostatnim gwizdku komentowano...









![MKS PR Urbis Gniezno – Frankfurther HC [GALERIA]](https://www.sportowegniezno.pl/wp-content/uploads/2022/08/IMG_0750-700x404.jpg)





