Mocnym akcentem zakończyły rok pierwszoligowe piłkarki ręczne MKS PR Urbis Gniezno. Dziś w Płocku żółto-czarne rozgromiły SMS ZPRP II Płock 20-32. Dzięki zwycięstwu nasze zawodniczki awansowały na pozycję wicelidera tabeli gr. A. Gnieźnianki mają jednak dalej o jedno...















