Nie mamy dobrych informacji dla sympatyków MKS-u PR URBIS Gniezno. Podczas derbów Wielkopolski odnowiła się kontuzja Marty Giszczyńskiej. Zawodniczka musi przejść zabieg, po którym czekać ją będzie okres rekonwalescencji. W tym sezonie I ligi kobiet gr. A już nie...














