W ostatnim komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego oficjalnie poinformowała o wynikach egzaminu na licencję żużlową, który odbył się 26 lipca na torze w Toruniu. Pozytywnym rezultatem zakończył go Michał Lewandowski z GTM Startu Gniezno. Było to jego trzecie...














